KONST / Litografier / Litografi 8135345
nr 813 5345
Litografi
Jan Grantoft, gamla Lundabron, 166/350, bladets mått: 63x48, signerad
Kondition: oramad
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 mars 2013
kl 18:22:27
6/3 14:53:58
100 kr
11/3 15:44:36